brigáda

Kustodní dozor na výstavě unikátních českých knih v Letohrádku královny Anny

Popis činnosti:Pro odbor kultury Správy Pražského hradu hledáme brigádníky na kustodní dozor během výstavy "Kniha je Art" v Belvederu (Letohrádku královny Anny).

Vernisáž: čtvrtek 6. 6. 2024 od 9.00 do 21.00
Termín vlastní výstavy: 7. 6. - 20. 10. 2024

Společnost:Pražský hrad
Den nástupu:12. 9. 2024
Termín brigády:12.-13.,16.-19.,24.-27.9.2024
Pracovní doba:10.00 - 18.00
Lokalita:Praha 1 - Hradčany
Doprava:tram 22, 23 - zastávka "Královský letohrádek"
Odměna:128 Kč/hod
Pracovní úvazek:DPČ
Náplň práce:- kustodní dozor na výstavě
- dohled nad návštěvníky výstavy, poskytování informací
Požadujeme:- čistý výpis z TR ne starší 3 měsíců
- upravený vzhled, příjemné vystupování
- kultivovaný hlasový projev
- komunikativní znalost angličtiny
Nabízíme:- možnost vybírat si 100% zálohu ihned po brigádě
- brigádu v jedinečném historickém prostředí
- možnost opakované spolupráce až do konce výstavy
- navýšené víkendové příplatky ve výši 25% ze základní odměny (=160 Kč/hod)
Kontaktní osoba:personální asistentky
Kontaktní telefon:604376770
Kontaktní e-mail:brigady@unijob.cz